automātiskie bīdāmie vārti

5 iemesli, kāpēc izvēlēties automātiskos bīdāmos vārtus

Jau kopš seniem laikiem cilvēki ir meklējuši labāko, drošāko un efektīvāko risinājumu, kā pasargāt sevi un savu mājokli no negaidītiem viesiem. Uzzini 5 iemeslus kāpēc izvēlēties automātiskos bīdāmos vārtus.

Pirms vārti kļuva par patstāvīgu arhitektūras elementu ar smalku un pārdomātu dizainu, ēkas un teritorijas ap tām tika norobežotas ar visai vienkāršām bet vienlaikus stabilām un drošām koka vai metāla konstrukcijām. Kaut gan mūsdienu izpratnē vārti nav zaudējuši savu sākotnējo funkciju, cilvēki, kas novērtē jaunāko tehnoloģiju priekšrocības, vēlas baudīt ne tikai drošību, bet arī komfortu un funkcionalitāti, ko sniedz inovatīvā vārtu automātika. Ienākot Latvijas tirgū, bīdāmo vārtu automātika ātri vien kļuva par visai populāru un pieprasītu risinājumu visu veidu āra teritoriju ierobežošanai. Zemāk esam apkopojuši dažas būtiskas bīdāmo vārtu sistēmu priekšrocības, kas varētu palīdzēt izdarīt izvēli par labu bīdāmo vārtu automātikas iegādei.


1. Augsts drošības līmenis


Drošība vienmēr paliek pirmajā vietā. Bīdāmie vārti, kas ir aprīkoti ar automātiku, nodrošina maksimāli aizsargātu un kontrolētu piekļuvi īpašumam – vārtus nevar atvērt bez tālvadības pults, vai aplikācijas viedtalrunī. Tādējādi, uzstādot vārtu automātiku, jūs vienmēr varēsiet būt droši, ka piekļuve teritorijai ir tikai un vienīgi piederošām personām.


2. Lietderīga platības izmantošana
Ir situācijas, kad teritorijā nav iespējams uzstādīt tradicionālos veramos vārtus - piemēram, dēļ visai ierobežotas piebrauktuves platības. Iespējams, dzīvojamā ēka atrodas pārāk tuvu žogam, vai otrādi, māju no lielceļa vai ietves atdala vien daži centimetri. Šādā gadījumā palīgā nāk automatizētie bīdāmie vārti, kas tiek atvērti, vārtus bīdot pa labi vai pa kreisi, paralēli žogam un to atvēršanai/aizvēršanai nav nepieciešams daudz vietas.


3. Ilgmūžība un uzticama darbība

Inovatīvai bīdāmo vārtu automātikai ir raksturīga ļoti izturīga, kvalitatīva un ilgmūžīga motorizācija, kurai nav nepieciešama sarežģīta un dārga apkope. Bīdāmo vārtu automātika ir miera, komforta un uzticamas darbības garants uz vairākiem gadiem.


4. Plašs pielietojums


Bīdāmo vārtu automātikas sistēmas ir ideāli piemērotas uzstādīšanai dažāda pielietojuma objektos - tos var uzstādīt privātmāju teritorijās, dārza vai lauku īpašumos, stāvvietās, ražotnēs un rūpniecību ēku teritorijās. BFT piedāvājumā ir motori dažādas intensitātes lietošanai, kas nodrošina ātru un ērtu iekļūšanu teritorijā.


5. Ērtība un komforts


Viennozīmīgi, vārdi stils, greznība un komforts pirmie nāk prātā, kad dzirdam kādu runājam par vārtu automātiku. Patiesi, jaunākās mūsdienu tehnoloģijas lietotājiem sniedz daudzas priekšrocības - aprīkojot bīdāmos vārtus ar motorizēto piekļuves sistēmu, jums vairs nekad nebūs jākāpj ārā no mašīnas stiprā lietus, vēja vai sniegputeņa laikā, lai atvērtu vārtus. Arī dažāda veida piekļuves kontroles ierīces (pults, viedtālruņa aplikācija) ļauj pilnā mērā sajust komfortu, ko sniedz automatizēto vārtu ekspluatācija – jūs varat sagaidīt ciemiņus neizejot no mājas, vai arī ielaist viesus teritorijā, pat ja neesat uz vietas.


Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!