bīdāmie vārti mājas priekšā

Kāpēc izvēlēties ātrgaitas motorus bīdāmajiem vārtiem?

Kādas ir tā vērtīgākās priekšrocības ātrgaitas motoriem salīdzinājumā ar parastajiem vārtu automātikas risinājumiem?

Vārtu automātika bīdāmiem vārtiem šobrīd ir ļoti populārs privāto un komerciālo teritoriju piebraucamās daļas elements, ko raksturo mūsdienīgi, jaudīgi un vizuāli pievilcīgi ātrgaitas motori. 


Ātrgaitas motoru vērtīgākās priekšrocības

Attīstoties modernām automatizācijas sistēmām, lielākā daļa mehānismu sāk darboties automātiskajā režīmā, un bīdāmie vārti nav izņēmums. Tā kā dzīves temps tikai pieaug, cilvēkiem ir svarīga katra sekunde, tāpēc arī ātrākai vārtu atvēršanai un aizvēršanai gan privāto, gan komerciālo teritoriju Bft ir izstrādājuši ātrgaitas motorus. Kā paredz šo motoru nosaukums – bīdāmie vārti ar ātrgaitas motoru palīdzību atveras un aizveras daudz ātrāk nekā parasto motoru gadījumā. Kāpēc tas ir svarīgi?


  • Samazināts gaidīšanas laiks pie vārtiem – tā kā ātrgaitas motoriem ir augsts manevrēšanas ātrums, transportlīdzekļiem samazinās gaidīšanas laiks, lai iebrauktu teritorijā. Tas savukārt mazina sastrēgumu pie vārtiem, it īpaši pārslogotas satiksmes gadījumā.
  • Ātra izkļūšana no teritorijas – gadījumos, kad nepieciešama ātra evakuācija vai tūlītēja izbraukšana no teritorijas, ātrgaitas motori lieliski tiek galā ar savu funkciju, jo tiem ir minimāls manevrēšanas laiks.
  • Personīgā, ģimenes un mājas drošība – tā kā bīdāmie vārti ir ļoti pieprasīts risinājums ne tikai komerciālajās, bet arī privātmāju teritorijās, ātrgaitas motori nodrošina ātru vārtu aizvēršanu pēc iebraukšanas un izbraukšanas. Pateicoties šiem motoriem, bīdāmie vārti aizveras un atveras ļoti īsā laikā posmā, kas garantē drošību privātmāju īpašniekiem.

Izmantojiet jaunāko tehnoloģiju iespējas


Lai izmantotu visas vērtīgās ātrgaitas motoru priekšrocības un jaunāko tehnoloģiju iespējas, ieteicams izvēlēties mūsdienīgus un uzticamus vārtu automātikas risinājumus. Piemēram, Bft ātrgaitas motors ICARO VELOCE SMART AC ir ideāli piemērots bīdāmajiem vārtiem ar svaru līdz 1000 kg un vēršanas ātrumu 25 m/min! Salīdzinājumam – daudziem parastajiem motoriem vēršanas ātrums ir 12 m/min vai līdz 9 m/min. ICARO VELOCE SMART AC ir piemērots komerciālajām/ražošanas teritorijām ļoti intensīvai lietošanai. Ar ICARO VELOCE SMART AC automatizētie vārti veras ar tikpat lielu ātrumu arī sniega un ledus apstākļos. Liela intensitāte nebūs šķērslis šim lieliskajam motoram. Steidz izvēlēties to, interesējoties pie BFT pārdošanas komandas.
Savukārt ātrgaitas bīdāmo vārtu motors ARES VELOCE SMART BT nodrošina ātru atvēršanu un aizvēršanu vārtiem līdz 500 kg, kas ir piemērots ne tikai komerciālajām, bet arī dzīvojamajām teritorijām.
Lai uzzinātu vairāk par ātrgaitas motoru iespējām Jūsu vārtiem, aicinām sazināties ar mums.