bīdāmo vārtu automātika privātmājai

Vārtu automātika – kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu?

Piedāvājam noderīgu informāciju par BFT automatizācijas risinājumiem, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko automātiku Jūsu vārtiem!

Mūsdienīga vārtu automātika sniedz lielisku iespēju modernizēt savā īpašumā esošos vārtus. Kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu savām vajadzībām neatkarīgi no tā, vai vārtu automātika nepieciešama privātmājām vai komercobjektiem? Piedāvājam noderīgu informāciju par BFT automatizācijas risinājumiem, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko automātiku Jūsu bīdāmajiem, veramajiem vai garāžas vārtiem privātajās vai komerciālajās teritorijās.


Arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas itāļu ražotāja BFT bīdāmo, veramo un garāžu vārtu automatizācijas sistēmas, lai uzlabotu vārtu ekspluatācijas pieredzi, pagarinātu to kalpošanas mūžu un vienkārši izbaudītu priekšrocības un ērtības, ko sniedz kvalitatīva šī zīmola vārtu automātika.


BFT veramo vārtu automātika – drošība, viegla uzstādīšana un uzticamība

BFT veramo vārtu automātika ir izstrādāta tā, lai izpildītu visas uzstādītāja un gala lietotāja prasības. Bieži vien gan privātmāju, gan komercobjektu īpašnieku pirmā izvēle ir BFT zīmola vārtu automātika, kas uzreiz pēc uzstādīšanas parāda izcilu sniegumu. Veramajiem vārtiem tiek izmantots elektromehāniskā tipa motors, kas ir standarta automatizācijas risinājums šāda tipa vārtiem, kā arī tiek izmantota elkoņveida vārtu automātika, pazemes un hidrauliskā tipa vārtu automātika. Ja veramie vārti tiek lietoti nepārtraukti, iesakām izmantot Giuno Ultra BT A hidraulisko motoru, kas ir piemērots uzstādīšanai dzīvojamās majās un rūpnieciskajās teritorijās. Šis motors ir ideāli piemērots vārtiem, kuru garums ir līdz 5 metriem un svars ir līdz 800 kilogramiem. Savukārt, ja Jums ir ļoti ierobežota vārtu manevrēšanas telpa, BFT klāstā ir pieejams VIRGO SMART BT A elektromehāniskais elkoņveida motors, kas ir viens no pielāgojamākajiem motoriem savā klasē. Pateicoties elkoņu sistēmai, to var izmantot ļoti dažādos veramo vārtu automatizācijas risinājumos.


Ekskluzīvu tehnoloģiju cienītājiem iesakām BFT Kustos Ultra BT A veramo vārtu motoru, kas, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, ļauj precīzi pielāgot vārtu atvēršanu un aizvēršanu. Turklāt tas padara vārtu lietošanu drošāku, garantējot vārtu tūlītēju apstāšanos un kustības maiņu brīdī, kad tiek uztverts šķērslis. Pateicoties inovatīvam vadības blokam, Kustos Ultra motorus ir iespēja vadīt ar viedtālruņa palīdzību.


BFT bīdāmo vārtu automātika – kvalitāte un augsts drošības līmenis

Tā kā bīdāmie vārti ir ļoti populārs privāto un komerciālo teritoriju piebraucamās daļas elements, arvien vairāk cilvēku interesē šiem vārtiem piemērotākā vārtu automātika. Lai bīdāmie vārti sniegtu maksimālu labumu un ērtības, ir svarīgi, lai vārtu automātika būtu augstas kvalitātes – tas nodrošinās pilnvērtīgu un netraucētu vārtu ekspluatāciju. To panāks mūsu piedāvātā vārtu automātika, piemēram, ātrgaitas motors ARES SMART BT A 500 VELOCE, kas ir paredzēts bīdāmiem vārtiem līdz pat 500 kilogramiem! Šis motors nodrošina efektīvu vārtu vēršanas ātrumu, sasniedzot ļoti ātru bīdāmo vārtu atvēršanu un garantējot ātru iekļūšanu mājās. Turklāt, šī automātika ir viegli uzstādāma un ir paredzēta instalācijām ar ierobežotu vietu.


BFT garāžu vārtu automātika – inovatīvas tehnoloģijas un komforts

Automatizēti garāžu vārti sniedz ne tikai lielisku komfortu ikdienas izmantošanā, bet arī piedāvā virkni dažādu ieguvumu. Pateicoties itāļu zīmola BFT inovatīvajām automatizācijas sistēmām, garāžas vārtu lietošana ir vēl patīkamāka un ērtāka. Piemēram, BOTTICELLI SMART BT A motoru, kas ir paredzēts intensīvai lietošanai garāžas vārtiem, raksturo kompakts dizains, ātra atvēršana, vienkārša uzstādīšan un iespēja kontrolēt garāžas vārtus attālināti ar viedtālruni. Visa BFT garāžu vārtu automātika būs lielisks papildinājums sekcijtipa garāžu vārtiem – tās galvenās priekšrocības ir viegla montāža, pastiprināta garāžas aizsardzība no uzlaušanas un iekļūšanas īpašumā, komfortabla un vienkārša ekspluatācija, kā arī jaudīgs un vienlaikus kluss motors. Mūsu piedāvājumā atradīsiet motorus ar vilkšanas spēku dažāda smaguma vārtiem un dažādas intensitātes lietošanai, kā arī radio tālvadības pultis.


Kāpēc nepieciešama vārtu automātika?

Kā zināms, vārtus plaši izmanto gan drošības apsvērumu, gan arī estētisku iemeslu dēļ. Tā kā vārtu izmantošanas joma ir milzīga, jo tie tiek uzstādīti visur, sākot no privātmājām un vasarnīcām līdz pat dažāda lieluma rūpniecības uzņēmumiem, tehnoloģiju attīstība un inovācijas šajā jomā attīstās arvien vairāk. Vārtu automātika ļauj pilnībā izbaudīt komfortu, ko sniedz modernu, automatizētu vārtu ekspluatācija. It īpaši tas ir aktuāli sliktos laikapstākļos – automātiska vārtu atvēršana, neatstājot automašīnu, šim nolūkam izmantojot tikai tālvadības pulti vai lietotni viedtalrunī, sniedz maksimālu komforta līmeni. Mūsu piedāvātie automatizācijas risinājumi ir vienkārši un ērti, tie ir radīti vienam mērķim – padarīt ikdienas lietas pēc iespējas ērtākas.


Lai izvēlētos piemērotāko vārtu automatizācijas risinājumu, ir nepieciešams pievērst uzmanību gan vārtu parametriem- to svaram un veidam, gan arī tam, cik intensīvi vārti tiks izmantoti. Ja vēlaties modernizēt savā īpašumā esošos vārtus, taču neesat pārliecināts, kāda veida motoru izvēlēties savu vārtu veidam, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri ieteiks visatbilstošāko risinājumu Jūsu vajadzībām.


Sazināties