Jaunumi

 • 05/02/2021
  Vārtu automātikas darbības princips

  Automātiskie vārti un tiem paredzētā vārtu automātika ir ļoti ērts risinājums, kas nodrošina piekļuvi slēgtām zonām, piemēram, noliktavām, privātmājām, garāžām, angāriem. Jebkura veida vārtus ir iespējams aprīkot ar tiem atbilstošiem vārtu automatizācijas risinājumiem. Vārtu automātika ir piemērota gan bīdāmajiem, gan veramajiem vārtiem, kā arī garāžu vārtiem.


  Lasīt vairāk
 • 02/10/2020 - BFT AUTOMATION
  Kāpēc izvēlēties ātrgaitas motorus bīdāmajiem vārtiem?

  Vārtu automātika bīdāmiem vārtiem šobrīd ir ļoti populārs privāto un komerciālo teritoriju piebraucamās daļas elements, ko raksturo mūsdienīgi, jaudīgi un vizuāli pievilcīgi ātrgaitas motori. Kādas ir tā vērtīgākās priekšrocības salīdzinājumā ar parastajiem vārtu automātikas risinājumiem?

  Lasīt vairāk
 • 27/05/2020 - bftautomation
  Vārtu automātika – kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu?

  Mūsdienīga vārtu automātika sniedz lielisku iespēju modernizēt savā īpašumā esošos vārtus. Kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu savām vajadzībām neatkarīgi no tā, vai vārtu automātika nepieciešama privātmājām vai komercobjektiem? Piedāvājam noderīgu informāciju par BFT automatizācijas risinājumiem, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko automātiku Jūsu bīdāmajiem, veramajiem vai garāžas vārtiem privātajās vai komerciālajās teritorijās.

  Lasīt vairāk

Citas Bft aktualitātes