Vārtu automātika

Automatizācijas risinājumi vārtiem

Mūsdienās automatizācija ir skārusi ļoti daudzas mūsu dzīves jomas, arī šķietami visvienkāršākās, tādas kā automātisko vārtu atvēršana un aizvēršana. It sevišķi vārtu automatizācijas risinājumus novērtē automašīnu īpašnieki, kuriem ikdienā vairs nav manuāli jāver vārti vaļā un ciet – to dara vārtu automātika. Automātiskā vārtu atvēršana samazina nepieciešamību izkāpt no automašīnas, tādā veidā ļaujot izbaudīt komfortu un ietaupot laiku manuālai vārtu vēršanai.

Vārtu automātikas sistēmas uzstāda privātmājās, lauku un dārza īpašumos, garāžās, tirdzniecības un rūpniecības ēku teritorijās, nodrošinot aizsargātu, maksimāli komfortablu un viegli kontrolējamu piekļuvi īpašumam. Turklāt tās krietni samazina slodzi uz vārtu konstrukciju, pagarinot to ekspluatācijas laiku. Daudzie ieguvumi, ko nodrošina vārtu automātika, kļūst acīmredzami jau tūlīt pat pēc uzstādīšanas!

Vārtu automātikas ražotājs BFT

Uzticamā itāļu ražotāja BFT automatizācijas sistēmas paredzētas arī:

  • Ar maksimālo svaru līdz 2000 kg;
  • Piemērota gan zemas, gan augstas intensitātes lietošanai;
  • Pieejams maksimālais vēršanās ātrums līdz 25 m/min., ar elektromehāniskajiem vai magnētiskajiem galaslēdžiem.
  • Ar maksimālo platumu līdz 10 metriem un vienas vērtnes svaru līdz 800 kg;
  • Piemērota gan nelielas, gan augstas intensitātes lietošanai;
  • Aprīkota ar pārdomātu drošības elementu, kas nodrošina slodzes jutību šķēršlu atklāšanas gadījumā, kā arī ar magnētiskiem galaslēdžiem, kas garantē motora lietošanu bez atdurēm;
  • Pieejami arī modeļi, kas īpaši pielāgoti industriālajiem sekciju tipa vārtiem.
  • Ar vārtu laukumu līdz 45 m2 un atvēršanas ātrumu līdz 24 cm/sek.;
  • Automātika garāžas vārtiem lieliski kalpos kā nelielas un vidējas, tā augstas intensitātes lietošanai.

Papildus motoram pieejamas arī pultis, smartphone vadība, signāllampas un fotoelementi, kas automātiski aptur vārtu kustību, ja to ceļā atrodas kāds priekšmets vai cilvēks. Sazinieties, un mēs parūpēsimies, lai Jūsu vajadzībām tiktu piemeklēts piemērotākais automatizācijas risinājums!

Vārtu automātika privātīpašumiem

BFT vārtu automatizācijas risinājumi ietver plašu, novatorisku produktu klāstu, kas nodrošina ērtu piekļuvi īpašumam. BFT automatizācijas sistēmas ir viegli uzstādāmas un viegli izmantojamas, kas ir iespējams, pateicoties nepārtrauktai tehnoloģiju attīstībai un patērētāju vajadzību izpētei.

Bīdāmie vārti no BFT

Vārtu automātika komerciālajām teritorijām

Vārtu automatizācijas sistēmas, kas paredzētas, lai automatizētu piekļuvi ražošanas un tirdzniecības ēku teritorijām, aizņem nozīmīgu lomu uzņēmumu darbības procesā, nodrošinot ērtu un drošu piekļuvi teritorijai. BFT tehnoloģiski progresīvais produktu klāsts un atbalsta programmatūra spēj vienlaicīgi kontrolēt vairākas sistēmas attālināti. Darbu efektīvākai veikšanai uzņēmumiem tiek piedāvāts tehniskais atbalsts, piedāvājot apmācības sistēmas uzstādīšanas un tehniskās apkopes laikā.

Automātiskie bīdāmie vārti

Populārākie vārtu automatizācijas risinājumi

BFT produktu klāstā pieprasītākie risinājumi ir vārtu automātika garāžu vārtiem, vārtu automātika bīdāmajiem vārtiem, autostāvvietu vadības sistēmas, elektromehāniskās automātiskās sistēmas veramajiem vārtiem, hidrauliskā vārtu automātika veramajiem vārtiem, vadības paneļi un vadības pultis, kā arī citas mūsdienīgas, uzticamas un funkcionālas automatizācijas sistēmas.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties vārtu automātiku?

Piemērotāko automatizācijas risinājumu izvēle ir atbildīgs uzdevums, jo jāņem vērā vairāki kritēriji, tādi kā vārtu specifikācija, motora veids, kas ir piemērots konkrētam gadījumam, uzstādāmo iekārtu tehniskās īpašības, kā arī konkrētu modeļu lietošanas pamatnoteikumi. Tas palīdz gūt priekšstatu par to, kā iegādātais aprīkojums darbosies vārtu izmantošanas laikā.
Ne mazāk svarīgs faktors vārtu automātikas sistēmu izvēlē ir ražotājs. Pārbaudīti un uzticami zīmoli piedāvā tikai augstākās kvalitātes automatizācijas produktus, lai nodrošinātu patērētājiem labāko iekārtu ekspluatācijas pieredzi. Itāļu ražotāja BFT vārtu automātika ir atzīta visā pasaulē, pateicoties uzņēmuma ilggadējai un veiksmīgai pieredzei tirgū. BFT piedāvātās modernās vārtu automatizācijas sistēmas ļauj izvēlēties piemērotāko risinājumu visdažādākajām situācijām un vārtu veidiem.

Sazināties par vārtu automātiku